| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Materiaal van koppelnoot | aluminiumlegering |
| Aantal contacten | 12 |
| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Standaardspanning | J30-15TJL |
|---|---|
| Contactplating | Goud over Nikkel |
| Huidige rating | 5A |
| Geslacht | Vergaarbak |
| MIL Spec | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 11 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Grootte van de schelp | 21-39 |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Koppelingstype | met draad |
| Contact Material | Copper Alloy |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Gender | Microminiature Connectors |
| Number of Contact | 21 |
| Current Rating | 3 A |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Type aansluiting | Vierkante flenstervat |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 4 |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Geslacht | Wandmontagevat |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |