| Type aansluiting | Micro-D |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Contactplating | Goud over Nikkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Geslacht | Verpakking |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Uithoudendheid | 500 cycli |
| Contacttype | Quadrax-PCB-contacten |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
| Type | Verpakking |
| Current Rating | 3 A |
|---|---|
| Part Number | J30JB-9TJ |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Shell Material | Aluminium |
| Operating Temperature | -55 To +125°C |
| Naam van het product | MIL-DTL-26482 reeks I |
|---|---|
| Aantal contacten | 27 |
| Schelpenmateriaal | Aluminiumlegering |
| Geslacht | Vierkante flenstervat |
| Beëindiging van contact | Soldeer |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | cirkel |
| Type | Vergaarbak |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Aantal contacten | 79 |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Geslacht | Steek |
| Finsh | Electroless Nikkel |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Huidige rating | 7.5A |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Aantal contacten | 55 |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 23-06 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 13 |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Huidige beoordeling | 7.5a |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Connectortype | Circulaire |