| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Steek |
| Contacttype | Quadrax Man contact |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Aantal contacten | 66 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Geslacht | Steek |
|---|---|
| Aantal contacten | 22 |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Polarisatie | D |
| Geslacht | Wandmontage-vat |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 11 |
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Type aansluiting | cirkel |
| Kleur van de connector | Blauw, zwart, groen, oranje, geel, wit |
|---|---|
| Verbindingsmateriaal | Plastic, metaal |
| Vlakken | SMF-28, OM3, OM4, OM5 |
| Geslacht van de connector | Mannelijk, vrouwelijk |
| Fibergetal | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |
| Schakelaarsteun | Panelmontage, vrij ophangen |
|---|---|
| Kleur van de connector | Blauw, zwart, groen, oranje, geel, wit |
| Afwerking van de aansluiting | Gepolijst, ongepolijst |
| Het Verlies van de schakelaartoevoeging | ≤ 0,2 dB |
| Fibergetal | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 23 |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 13 |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +125 ° C |
| Huidige beoordeling | 5 A |
| Type connector | Receptacle voor jamnootjes |
| Type aansluiting | Vierkante flenstervat |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 09 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 19 |