| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contacttype | 8# Coax- of krachtcontact |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 19 |
| Contacttype | Quadrax Vrouwelijk contact |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 19 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Steek |
| Contactmateriaal | KOPERLEGERING |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Contactmateriaal | KOPERLEGERING |
|---|---|
| Aantal contacten | 128 |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | Samengestelde schel Olijfolie groen Cadmium |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Aantal contacten | 128 |
| Aantal contacten | 11 |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 25-11 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Aantal contacten | 118 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contacttype | Krimp |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Koppelingstype | met draad |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | Verpakking |