| Type aansluiting | Receptacle voor jamnootjes |
|---|---|
| Aantal contacten | 43 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Standaardspanning | 500V |
| Contacttype | Krimp |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | PCB's |
| Nummer van contactpersoon | 128 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 25 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 30 |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactmateriaal | Koperlegering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Connectortype | Lanyard-ontgrendelingsplug |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |