| Contactmateriaal | Koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Shell -maat | 19 |
| Koppelingstype | Schroefdrend |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Current Rating | 5 A |
|---|---|
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Number of Contacts | 11 |
| Shell Size | 19 |
| Voltage Rating | 500V |
| Aantal contacten | 5 |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Tussenvoegselregeling | Meerdere |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpenmateriaal | Roestvrij staal |
| Geslacht | Vierkante flenstervat |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Tussenvoegselregeling | 13-03 |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Shell -maat | 13 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Grootte van de schelp | 15 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 8 |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Type aansluiting | Steek |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Aantal contacten | 36 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 23-36 |
| Aantal contacten | 16 |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Steek |