| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contacttype | 8# Coax- of krachtcontact |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 13 |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Aantal contacten | 3 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Steek |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Shell Finish | Stainless Steel Passivated |
| Number of Contacts | 8 |
| Coupling Type | Threaded |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Steek |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Steek |
| Contactmateriaal | KOPERLEGERING |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Spanningsbeoordeling | 500V |
|---|---|
| Huidige beoordeling | 5 A |
| Type connector | plug |
| Aantal contacten | 8 |
| Koppelingstype | Schroefdrend |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Steek |
| Contacttype | Quadrax Man contact |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Contacttype | Crimp Twinax Contact |
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |