| Aantal contacten | 18 |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
| Connectortype | Vierkante flenstervat |
| Shell-materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimpen |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Aantal contacten | 55 |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Grootte van de schelp | 17 |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Aantal contacten | 118 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | KOPERLEGERING |
|---|---|
| Aantal contacten | 128 |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | Samengestelde schel Olijfolie groen Cadmium |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Aantal contacten | 66 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Aantal contacten | 36 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 23-36 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Grootte van de schelp | 11 tot en met 81 |
| Huidige rating | 7 A |