| Contacttype | Krimpen |
|---|---|
| Contactmateriaal | Koperen legering |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +125 ° C |
| Shell -maat | 23 |
| Tussenvoegselregeling | 23-55 |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 09-11 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Contacttype | Soldeer |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Standaardspanning | 500 V |
| Aantal contacten | 43 |
| Contacttype | Krimp |
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
|---|---|
| Geslacht | Rechte stop |
| Grootte van de schelp | 23 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | cirkel |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Aantal contacten | 19 |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Grootte van de schelp | 18 |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Aantal contacten | 66 |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Type aansluiting | Rack en paneel |
|---|---|
| Contactweerstand | 20mΩ |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Grootte van het draad van de koppelnoot | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Huidige rating | 7 A |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
|---|---|
| Aantal contacten | 26 |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Geslacht | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Contactplating | Goud |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Grootte van de schelp | 12 |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 100 |
| Standaardspanning | 500V |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |