| Type aansluiting | Vergaarbak |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Koppelingstype | met draad |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Huidige rating | 7 A |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Type aansluiting | Vierkante flenstervat |
| Aantal contacten | 31 |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 4 |
| Huidige rating | 7 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Aantal contacten | 85 |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Grootte van de schelp | 23 |
| Contact beëindigen | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | Receptacle voor jamnootjes |
|---|---|
| Aantal contacten | 43 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 1 |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
| Geslacht | Steek |
|---|---|
| Aantal contacten | 22 |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Polarisatie | D |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |