| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Aantal contacten | 66 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 13 |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +125 ° C |
| Huidige beoordeling | 5 A |
| Type connector | Receptacle voor jamnootjes |
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
|---|---|
| Aantal contacten | 11 |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Shell-grootte | 19 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Steek |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 11 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Aantal contacten | 37 |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | Soldeer |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 13 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 22 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Type aansluiting | Hermetische receptacle voor konfytnoten |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 19 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |