| Aantal contacten | 18 |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
| Connectortype | Vierkante flenstervat |
| Aantal contacten | 2 8# Coax en 17 22# Crimp Contact |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contacttype | Crimp%Coax |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Aantal contacten | 12 |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Shell-materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimpen |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 19 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | Krimp |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Contactplating | Goud |
| Grootte van de schelp | 10 |
| Reeks | 4 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Huidige rating | 7 A |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |