| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | cirkel |
| Type | Vergaarbak |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Aantal contacten | 79 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Montage-type | Krimp |
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
|---|---|
| Geslacht | Rechte stop |
| Grootte van de schelp | 23 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | cirkel |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Aantal contacten | 19 |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Rack en paneel |
|---|---|
| Contactweerstand | 20mΩ |
| Beëindiging van contact | Krimp |
| Grootte van het draad van de koppelnoot | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Huidige rating | 7 A |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Contactplating | Goud |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Grootte van de schelp | 12 |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
|---|---|
| Aantal contacten | 26 |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Geslacht | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Type aansluiting | Receptacle voor jamnootjes |
|---|---|
| Aantal contacten | 43 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 85 |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Grootte van de schelp | 23 |
| Contact beëindigen | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |