| Deelnummer | De in bijlage I vermelde gegevens moeten worden verwerkt. |
|---|---|
| Aantal contacten | 4 |
| Werktemperatuur | -55℃ aan +125℃ |
| Huidige rating | 7.5A100A |
| Reeks | Y50DX |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
|---|---|
| Temperatuurclassificatie | -65°C aan +125°C |
| categorie | Mil-dtl-38999 |
| Contacttype | Soldeer |
| Type | Vierkante flenstervat |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Aantal contacten | 2 |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17-11 |
| Contacttype | Krimp |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 23-06 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type | Verkleineringsbootadapter |
|---|---|
| Afmaken. | Passivated roestvrij staal |
| Deelnummer | M85049/69-09S |
| Hoek en profiel | Recht. |
| Productsoort | Verbindingsbackshell |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contacttype | Krimp |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 11-35 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Aantal contacten | 13 |
| Standaardspanning | 500V |
| Schelpenmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Grootte van de schelp | 21 |