| Temperatuurclassificatie | -65°C aan +125°C |
|---|---|
| categorie | Mil-dtl-38999 |
| Onderdeelnummer | D38999/26FJ61SHN |
| Uithoudingsvermogen | 500 cycli |
| Contacttype | Soldeer |
| Schelpenmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Grootte van de schelp | 16 |
|---|---|
| Geslacht | Een rechte stekker met grondende vingers |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Aantal contacten | 55 |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Aantal contacten | 2 |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 20 |
| Geslacht | Rechte stop |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
|---|---|
| Temperatuurclassificatie | -65°C aan +125°C |
| categorie | Mil-dtl-38999 |
| Contacttype | Soldeer |
| Type | Vierkante flenstervat |
| Type aansluiting | Receptacle voor jamnootjes |
|---|---|
| Aantal contacten | 43 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Shell Finish | Stainless Steel Passivated |
| Number of Contacts | 8 |
| Coupling Type | Threaded |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Beëindiging van contact | Soldeer |
| Geslacht | Voor- en wandmontagevat |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Aantal contacten | 37 |
| Koppelingstype | met draad |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | Verpakking |