| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Geslacht | Wandmontagevat |
| Standaardspanning | 500 V |
| Aantal contacten | 22 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Type | Wandmontagevat |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Grootte van de schelp | 08 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 2 |
| Grootte van de schelp | 17 tot en met 82 |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Finsh | Electroless Nikkel |
|---|---|
| Reeks | DN6 |
| Type | Steek |
| Categorie | Miniatuur cirkelvormige verbindingen |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Aantal contacten | 32 |
| Shell Size | 15 |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Koppelingstype | met draad |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Aantal contacten | 16 |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Steek |
| Finsh | Electroless Nikkel |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 24 |
| Standaardspanning | 500V |
| Huidige rating | 7.5A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |