| Grootte van de schelp | 16 |
|---|---|
| Geslacht | Een rechte stekker met grondende vingers |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Aantal contacten | 55 |
| Beëindigingsmethode | Krimp |
|---|---|
| Productnaam | Verbindingsbackshell |
| RoHS-conform | - Ja, dat klopt. |
| Finsh | Electroless Nikkel |
| Materiaal | AlumIUM |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 25 tot 24 |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 23-06 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Beëindiging van contact | Soldeer |
| Geslacht | Voor- en wandmontagevat |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Aantal contacten | 37 |
| Type aansluiting | Receptacle voor jamnootjes |
|---|---|
| Aantal contacten | 43 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Aantal contacten | 32 |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Alternatieve toetspositie | B. |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Contactplating | Goud |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Geplooid |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Standaardspanning | 500V |