| Type aansluiting | Stof kap |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type | Hoofdstuk van het vat |
| Beëindiging | Draad |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Work Temperature | -65℃ ~+200℃ |
|---|---|
| Category | MIL-DTL-38999 |
| Contact Type | RF Contacts |
| Endurance | 500 Cycles |
| Part Number | J599-Z-21-8-JC400 |
| Type | Hoofdstuk van het vat |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 13 |
| Materiaal | Aluminium |
| Type aansluiting | Stof kap |
| Beëindiging | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Type aansluiting | Vierkante flenstervat |
| Aantal contacten | 31 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17-11 |
| Contacttype | Krimp |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contact beëindigen | Geplateerd goud |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Uithoudendheid | 500 cycli |
| Contacttype | Quadrax-PCB-contacten |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
| Type | Verpakking |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 09-35 |
| Aantal contacten | 6 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |
| Categorie | Coaxkabel |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
| Type | Verpakking |
| Nummer van contactpersoon | 19 |
| Contacttype | Coaxiale contacten |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
|---|---|
| Nummer van contactpersoon | 1 |
| Categorie | D38999 serie met HDMI |
| Finse taal | Passivated roestvrij staal |
| Uithoudendheid | 500 cycli |