| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 25 tot 24 |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Grootte van de schelp | 18 |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Aantal contacten | 66 |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Geslacht | Steek |
|---|---|
| Aantal contacten | 22 |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Polarisatie | D |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 17-26 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Contactplating | 26 |
| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 13 |
| Nummer van contactpersoon | 22 |
| Huidige rating | 7 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 17 |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 55 |
| Contacttype | Krimp |
| Montage-type | Krimp |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactplating | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Vierkante flenstervat |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 09 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Standaardspanning | 500V |
| Contacttype | Krimp |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Shell Size | 15 |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Koppelingstype | met draad |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Finish | Electroless Nickel |