| Huidige rating | 7.5 A |
|---|---|
| Type aansluiting | cirkel |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Tussenvoegselregeling | 25-43 |
| Type aansluiting | Hermetische receptacle voor konfytnoten |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 19 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 37 |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | Soldeer |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 13 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 22 |
| Geslacht | Wandmontage-vat |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 11 |
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Type aansluiting | cirkel |
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Aantal contacten | 6 |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Deelnummer | MS27497T08B35SA |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Geslacht | Steek |
| Aantal contacten | 6 |
| Grootte van de schelp | 25 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 30 |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Steek |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Steek |