| Model-NR. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Sollicitatie | UHF, FPC, magnetron, auto |
| Contactmateriaal | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Nikkelplating |
| Huisvesting | Koperlegering |
| Model-NR. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Sollicitatie | UHF, FPC, magnetron, auto |
| Contactmateriaal | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Nikkelplating |
| Huisvesting | Koperlegering |
| Model-NR. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Sollicitatie | UHF, FPC, magnetron, auto |
| Contactmateriaal | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Nikkelplating |
| Huisvesting | Koperlegering |
| Model-NR. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Sollicitatie | UHF, FPC, magnetron, auto |
| Contactmateriaal | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Nikkelplating |
| Huisvesting | Koperlegering |
| Model-NR. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Sollicitatie | UHF, FPC, magnetron, auto |
| Contactmateriaal | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Nikkelplating |
| Huisvesting | Koperlegering |
| Model-NR. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Sollicitatie | UHF, FPC, magnetron, auto |
| Contactmateriaal | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Nikkelplating |
| Huisvesting | Koperlegering |
| Huidige rating | 7.5 A |
|---|---|
| Schelpmateriaal | Aluminiumlegering |
| Materiaal van koppelnoot | Aluminiumlegering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Grootte van de schelp | 16 |
| Model-NR. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Sollicitatie | UHF, FPC, magnetron, auto |
| Contactmateriaal | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Nikkelplating |
| Huisvesting | Koperlegering |
| Materiaal van het lichaam | Aluminium |
|---|---|
| Inlaathoek kabel | 90° |
| Kleur | olijfgroen |
| Stylus van de connector | Recht. |
| Type aansluiting | Circulaire |
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
|---|---|
| Geslacht | Rechte stop |
| Grootte van de schelp | 23 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | cirkel |