| Schelpmateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 22 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Materiaal van koppelnoot | Aluminiumlegering |
| Aantal contacten | 32 |
| Beëindiging van de connector | Crimp, Solder, Push-Pull |
|---|---|
| Fibergetal | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |
| Geslacht van de connector | Mannelijk, vrouwelijk |
| Type aansluiting | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Kabellengte | 1m, 2m, 3m, 5m |
| Huidige beoordeling | 13 A |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Contacttype | Krimpen |
| Connectortype | Receptacle voor jamnootjes |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Model-NR. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Sollicitatie | UHF, FPC, magnetron, auto |
| Contactmateriaal | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Nikkelplating |
| Huisvesting | Koperlegering |
| Model-NR. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Sollicitatie | UHF, FPC, magnetron, auto |
| Contactmateriaal | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Nikkelplating |
| Huisvesting | Koperlegering |
| Model-NR. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Sollicitatie | UHF, FPC, magnetron, auto |
| Contactmateriaal | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Nikkelplating |
| Huisvesting | Koperlegering |
| Model-NR. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Sollicitatie | UHF, FPC, magnetron, auto |
| Contactmateriaal | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Nikkelplating |
| Huisvesting | Koperlegering |
| Model-NR. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Sollicitatie | UHF, FPC, magnetron, auto |
| Contactmateriaal | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Nikkelplating |
| Huisvesting | Koperlegering |
| Model-NR. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Sollicitatie | UHF, FPC, magnetron, auto |
| Contactmateriaal | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Nikkelplating |
| Huisvesting | Koperlegering |