| Aantal contacten | 11 |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 25-11 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Tussenvoegselregeling | 17-42 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Aantal contacten | 23 |
|---|---|
| Beëindiging van contact | Soldeer |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
| Grootte van de schelp | 16 |
| Isolatiekleur | rood |
|---|---|
| Geslacht | Steek |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Contactplating | Goud |
| Grootte van de schelp | 10 |
| Reeks | 4 |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 19 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Finsh | Olive Green Cadmium |
| Productnaam | Cadmium-olijfton |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 55 |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Geslacht | Rechte stop |
| Werktemperatuur | -55℃ aan +125℃ |
|---|---|
| Geslacht | Steek |
| Aantal contacten | 3 |
| Huidige rating | 7.5A100A |
| Type aansluiting | Circulaire elektrische aansluiting |
| Type aansluiting | Circulaire connector |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactplating | Goud |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |
| Geslacht | Steek |
|---|---|
| Reeks | Y8D |
| Finse taal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contacttype | Soldeer |
| Deelnummer | Y8D-4TJL |