| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Reeks | Y11X |
| Huidige rating | 7.5A100A |
| Aantal contacten | 10 |
| Werktemperatuur | -55℃ aan +125℃ |
| Aantal contacten | 4 |
|---|---|
| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
| Standaardspanning | 500V |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Geslacht | Rechte stop |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contactplating | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Standaardspanning | 500V |
| Reeks | Y11P |
|---|---|
| Deelnummer | De in bijlage I vermelde gegevens moeten worden verwerkt. |
| Finse taal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Type aansluiting | Circulaire elektrische aansluiting |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Roestvrij staal |
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contacttype | Krimp |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 14 |
| Type aansluiting | Miniatuurconnector |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Aantal contacten | 32 |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Finsh | Electroless Nikkel |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 24 |
| Standaardspanning | 500V |
| Huidige rating | 7.5A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |