| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 23 |
| Grootte van de schelp | 15 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 8 |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Type aansluiting | Steek |
| Current Rating | 5 A |
|---|---|
| Shell Finish | Electroless Nickel |
| Number of Contacts | 11 |
| Shell Size | 19 |
| Voltage Rating | 500V |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Grootte van de schelp | 11 |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17-99 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Contacttype | Krimp |
| Geslacht | Steek |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Aantal contacten | 118 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contacttype | Krimp |