| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500V |
| Contacttype | Soldeer |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17-11 |
| Contacttype | Krimp |
| Aantal contacten | 1 |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
| Aantal contacten | 5 |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Tussenvoegselregeling | Meerdere |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpenmateriaal | Roestvrij staal |
| Finse taal | Passivated roestvrij staal |
|---|---|
| Shell Size | 13 |
| Number of Contact | 3 |
| Koppelingstype | met draad |
| Current Rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7 A |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contacttype | 8# Coax- of krachtcontact |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 19 |
| Aantal contacten | 32 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Aantal contacten | 128 |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 17-26 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Contactplating | 26 |