| Type aansluiting | Vierkante flenstervat |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 09 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Geslacht | Wandmontage-vat |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 11 |
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Type aansluiting | cirkel |
| Geslacht | Steek |
|---|---|
| Aantal contacten | 22 |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Polarisatie | D |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contacttype | Krimp |
| Contacttype | Korte PCB-staart |
|---|---|
| Contactmateriaal | Koperen legering |
| Schaalmateriaal | Aluminiumlegering |
| Spanningsbeoordeling | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmiumplaat |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Schaalmateriaal | Samengesteld |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Aantal contacten | 10 |
| Type connector | plug |
| Type | Steek |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Aantal contacten | 79 |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Alternatieve toetspositie | B. |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Contactplating | Goud |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 23 |
| Huidige rating | 7 A |
| Contacttype | Krimp |
| Standaardspanning | 500V |
| Geslacht | Mannen/vrouwen |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| MIL Spec | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Koppelnootplating | CADMIUM |
| Huidige rating | 5A |