| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 25 tot 24 |
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Grootte van de schelp | 17 |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 55 |
| Contacttype | Krimp |
| Aantal contacten | 37 |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Contacttype | Soldeer |
| Standaardspanning | 500V |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 17-26 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Contactplating | 26 |
| Type aansluiting | Hermetische receptacle voor konfytnoten |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 19 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Soldeer |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contact beëindigen | Geplateerd goud |
| Montage-type | Krimp |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactplating | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 23-06 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500 V |
| Grootte van de schelp | 13 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 22 |
| Huidige rating | 7.5 A |
|---|---|
| Type aansluiting | cirkel |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Tussenvoegselregeling | 25-43 |