| Grootte van de schelp | 15 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 8 |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Type aansluiting | Steek |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Koppelingstype | met draad |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Verpakking |
| Aantal contacten | 12 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 19 |
| Contactmateriaal | koperen legering |