| Tussenvoegselregeling | 09-98 |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactplating | Goud |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 09 |
| Geslacht | Steek |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 09-11 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Contacttype | Soldeer |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Aantal contacten | 6 |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 09-35 |
| Geslacht | Receptacle voor jamnootjes |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Roestvrij staal |
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Aantal contacten | 1 |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimp |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Aantal contacten | 2 |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Vierkante flenstervat |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 09 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 09-35 |
| Aantal contacten | 6 |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |