| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | thermoplastisch |
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Geslacht | Steek |
| Aantal contacten | 6 |
| Standaardspanning | 500V |
|---|---|
| Alternatieve toetspositie | B. |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |
| Contactplating | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Type aansluiting | Vergaarbak |
| Standaardspanning | 500V |
| Contacttype | Krimp |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Geslacht | Wandmontage-vat |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 11 |
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Type aansluiting | cirkel |
| Huidige rating | 7.5 A |
|---|---|
| Type aansluiting | cirkel |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Tussenvoegselregeling | 25-43 |
| Grootte van de schelp | 13 |
|---|---|
| Huidige rating | 7 A |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Aantal contacten | 22 |
| Beëindiging van de connector | Crimp, Solder, Push-Pull |
|---|---|
| Fibergetal | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |
| Geslacht van de connector | Mannelijk, vrouwelijk |
| Type aansluiting | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Kabellengte | 1m, 2m, 3m, 5m |
| Contacttype | Korte PCB-staart |
|---|---|
| Contactmateriaal | Koperen legering |
| Schaalmateriaal | Aluminiumlegering |
| Spanningsbeoordeling | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmiumplaat |
| Grootte van de schelp | 15 |
|---|---|
| RoHS-conform | - Ja, dat klopt. |
| Hoek en profiel | Recht. |
| Type | Spanningsverlichtingsklem |
| Afmaken. | Olijfgroen cadmium |
| Type | Steek |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Aantal contacten | 79 |