| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Contacttype | Soldeer |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Type aansluiting | Steek |
| Grootte van de schelp | 15 |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Grootte van de schelp | 11 tot en met 81 |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | Koperen legering |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | OO |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Steek |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Koppelingstype | met draad |
| Type aansluiting | Steek |
| Contactmateriaal | KOPERLEGERING |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Aantal contacten | 12 |
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Grootte van de schelp | 13 |
| Grootte van de schelp | 16 |
|---|---|
| Geslacht | Een rechte stekker met grondende vingers |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Werktemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Aantal contacten | 55 |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Steek |
| Contacttype | Quadrax Man contact |
| Aantal contacten | 5 |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 17 |
| Tussenvoegselregeling | Meerdere |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpenmateriaal | Roestvrij staal |
| Contactplating | Goud |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Electroless Nikkel |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Standaardspanning | 500V |
| Tussenvoegselregeling | 25-35 |