| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Montage-type | Krimp |
| Standaardspanning | 500V |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 12 |
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
|---|---|
| Geslacht | Rechte stop |
| Grootte van de schelp | 23 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | cirkel |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Naam van het product | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Standaardspanning | 500 V |
| Aantal contacten | 43 |
| Contacttype | Krimp |
| Type aansluiting | cirkel |
|---|---|
| Aantal contacten | 19 |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Geslacht | Rechte stop |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 09-11 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Contacttype | Soldeer |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Aantal contacten | 6 |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 09-35 |
| Geslacht | Receptacle voor jamnootjes |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Aantal contacten | 26 |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Montage-type | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Schelpen afwerking | Roestvrij staal |
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Geslacht | Boxmontagevat |
|---|---|
| Huidige rating | 7.5 A |
| Productnaam | MIL-DTL-38999 reeks I |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contactplating | Goud |
| Geslacht | Verpakking voor het ophangen van de wand |
|---|---|
| Reeks | MIL-DTL-38999 reeks II |
| Grootte van de schelp | 12 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Beëindiging van contact | Krimp |