| Model-NR. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Sollicitatie | UHF, FPC, magnetron, auto |
| Contactmateriaal | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Nikkelplating |
| Huisvesting | Koperlegering |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -55 tot 125 °C |
| Contactmateriaal | Koperlegering |
| Neem contact op met Plateren | Goud |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Onderdeelnummer | M85049/90-25W |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 25 |
| Producttype | Verbindingsbackshell |
| Hoek en profiel | 90°, rotatiecouplage |
| Finish | Olijfgroen cadmium |
| Type kabel | Single-mode, Multi-mode |
|---|---|
| Het Verlies van de schakelaarterugkeer | ≥ 50 dB |
| Afwerking van de aansluiting | Gepolijst, ongepolijst |
| Schakelaarsteun | Panelmontage, vrij ophangen |
| Het Verlies van de schakelaartoevoeging | ≤ 0,2 dB |