| Current Rating | 7.5 A |
|---|---|
| Product Name | MIL-DTL-26482 Series I |
| Part Number | DTK1H-8-4P |
| Shell Material | Stainless Steel Passivated |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Geslacht | Steek |
| Finsh | Electroless Nikkel |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Standaardspanning | 500V |
| Aantal contacten | 19 |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Huidige rating | 7.5A |
| Standaardspanning | 500V |
| Type aansluiting | Smal flensvat. |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Aantal contacten | 4 |
| Contact beëindigen | Goud |
| Productnaam | Cadmium-olijfton |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 55 |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Geslacht | Boxmontagevat |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 3 |
| Contacttype | Krimp |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |