| Tussenvoegselregeling | 09-98 |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | aluminiumlegering |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contactplating | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
|---|---|
| Standaardspanning | 500V |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Aantal contacten | 13 |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 13 |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +125 ° C |
| Huidige beoordeling | 5 A |
| Type connector | Receptacle voor jamnootjes |
| Huidige beoordeling | 13 A |
|---|---|
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Contacttype | Krimpen |
| Connectortype | Receptacle voor jamnootjes |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 13 |
|---|---|
| Connectortype | Receptacle voor jamnootjes |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Shell-grootte | 11 |
| Koppelingstype | Met schroefdraad |
| Huidige rating | 7.5 A |
|---|---|
| Type aansluiting | cirkel |
| Grootte van de schelp | 25 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Tussenvoegselregeling | 25-43 |
| Shell-materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Spanningswaarde | 500V |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Contact beëindigen | Goud |
| Contacttype | Krimpen |
| Aantal contacten | 6 |
|---|---|
| Tussenvoegselregeling | 09-35 |
| Geslacht | Receptacle voor jamnootjes |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Contactmateriaal | koperen legering |
|---|---|
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Standaardspanning | 500 V |
| Contact beëindigen | Goud |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Schelpen afwerking | Cadmium Olijfgroen |
|---|---|
| Standaardspanning | 500 V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 19 |
| Contactmateriaal | koperen legering |