| Type aansluiting | Vergaarbak |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Grootte van de schelp | 21 |
| Aantal contacten | 16 |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contact beëindigen | Goud |
| Type aansluiting | Steek |
| Materiaal | Koperen legering |
|---|---|
| Productnaam | M39029/76-424 |
| golfplaattype | Geïsoleerd |
| Type beëindiging | Krimpen |
| Spanningsbeoordeling | 800 V |
| Productnaam | Cadmium-olijfton |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Aantal contacten | 55 |
| Finsh | Olijfgroen cadmium |
| Geslacht | Rechte stop |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Aantal contacten | 100 |
| Standaardspanning | 500V |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Geslacht | Wandmontage-vat |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 11 |
| Aantal contacten | 6 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Type aansluiting | cirkel |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Aantal contacten | 4 |
| Huidige rating | 7 A |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Contacttype | Krimp |
| Huidige rating | 7 A |
|---|---|
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Standaardspanning | 500 V |
| Type aansluiting | Hermetische receptacle |
| MIL Spec | J70 |
|---|---|
| Geslacht | Microminiatuurconnectoren |
| Schelpmateriaal | Aluminium |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Type aansluiting | Smal flensvat. |
|---|---|
| Contacttype | Krimp |
| Aantal contacten | 4 |
| Contact beëindigen | Goud |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |