| Aantal contacten | 21 |
|---|---|
| Schelpmateriaal | Aluminiumlegering |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Beëindiging van contact | Soldeer |
| Materiaal van koppelnoot | Aluminiumlegering |
| Beëindiging van contact | Soldeer |
|---|---|
| Productnaam | MIL-DTL-26482 reeks I |
| Standaardspanning | 500 V |
| Materiaal van koppelnoot | Aluminiumlegering |
| Schelpmateriaal | Aluminiumlegering |
| Schelpmateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 22 |
| Standaardspanning | 500 V |
| Materiaal van koppelnoot | Aluminiumlegering |
| Aantal contacten | 32 |
| Geslacht | Vrouwelijke RJ45 |
|---|---|
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Beëindigingsmethode | Soldeer |
| Type aansluiting | RJ45 |
| Naam van het product | RJ45-circulaire aansluitingen |
| Contact beëindigen | Goud |
|---|---|
| Type aansluiting | Steek |
| Schelpen afwerking | Passivated roestvrij staal |
| Huidige rating | 7 A |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Lengte van Kabel | 30 cm |
|---|---|
| Contactmateriaal | J30J-9TJ |
| Geslacht | Steek |
| Huidige rating | 5A |
| Werktemperatuur | -55 aan +125°C |
| Naam van het product | MIL-DTL-26482 reeks I |
|---|---|
| Aantal contacten | 27 |
| Schelpenmateriaal | Aluminiumlegering |
| Geslacht | Vierkante flenstervat |
| Beëindiging van contact | Soldeer |
| Geslacht | Steek |
|---|---|
| Naam van het product | J14F-27TJ |
| Beëindigingstype | Soldeer |
| Werktemperatuur | -55° ̊+125° |
| Contactplating | Goud |
| Standaardspanning | 500 V |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Aantal contacten | 32 |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Grootte van de schelp | 18 |
| Beëindiging van contact | Soldeer |
|---|---|
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
| Schelpenmateriaal | Aluminiumlegering |
| Huidige rating | 7.5 A |
| Materiaal van koppelnoot | Aluminiumlegering |