| Koppelingstype | Met schroefdraad |
|---|---|
| Aantal contacten | 11 |
| Huidige beoordeling | 7.5 A |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Shell-grootte | 19 |
| Contactmateriaal | KOPERLEGERING |
|---|---|
| Aantal contacten | 128 |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Huidige rating | 7 A |
| Schelpen afwerking | Samengestelde schel Olijfolie groen Cadmium |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
|---|---|
| categorie | D38999 -serie epoxy potten |
| Uithoudingsvermogen | 500 cycli |
| Finsh | Aluminium olijfgroen cadmium |
| Onderdeelnummer | D38999/20WJ14SN-H |
| Nummer van contactpersoon | 42 |
|---|---|
| Reeks | D38999 |
| Contacttype | Soldeersel |
| Type | Op maat gemaakte recipiënt voor dikke flens |
| Grootte van de schelp | 17 |
| Uithoudendheid | 500 cycli |
|---|---|
| Grootte van de schelp | 13 |
| Reeks | D38999/8D |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Deelnummer | 8D8711C11W35PN |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Accessoires | Nylon touw en ooglet |
| Finish | Olijfgroen cadmium |
| Beëindiging | Draad |
| Shell-grootte | 15 |
| Werktemperatuur | -65℃ ~+200℃ |
|---|---|
| Temperatuurclassificatie | -65°C aan +125°C |
| categorie | Mil-dtl-38999 |
| Contacttype | Soldeer |
| Type | Vierkante flenstervat |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Stylus van de connector | Stof kap |
| Type aansluiting | D38999 reeks |
| Contactplating | Goud |
| Afmaken. | van roestvrij staal |
| Type aansluiting | Receptacle voor jamnootjes |
|---|---|
| Aantal contacten | 43 |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Huidige rating | 7 A |
| Contact beëindigen | Goud |
| Schelpen afwerking | Olijfgroen cadmium |
|---|---|
| Type aansluiting | Verpakking |
| Huidige rating | 7 A |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Contact beëindigen | Goud |