| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Aantal contacten | 2 |
| Grootte van de schelp | 17 tot en met 82 |
| Schelpen afwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type kabel | Single-mode, Multi-mode |
|---|---|
| Het Verlies van de schakelaarterugkeer | ≥ 50 dB |
| Afwerking van de aansluiting | Gepolijst, ongepolijst |
| Schakelaarsteun | Panelmontage, vrij ophangen |
| Het Verlies van de schakelaartoevoeging | ≤ 0,2 dB |