| Model-NR. | MS3112E14-19S |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwelijk |
| Sollicitatie | UHF, FPC, magnetron, auto |
| Neem contact op met Weerstand | ≤5 |
| Contactmateriaal | Koper |
| Finse taal | Passivated roestvrij staal |
|---|---|
| Shell Size | 13 |
| Number of Contact | 3 |
| Koppelingstype | met draad |
| Current Rating | 7 A |
| Koppelingstype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Contactmateriaal | koperen legering |
| Standaardspanning | 500V |
| Werktemperatuur | -55°C tot +125°C |
| Werktemperatuur | -55 ~ +125 °C |
|---|---|
| Het schatten Stroom | 7.5 A |
| Finse taal | Olijfgroen cadmium |
| Categorie | Cirkelschakelaars |
| Vibratie | 10~500Hz, versnelling 98 M/s2 |
| Model-NR. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Sollicitatie | UHF, FPC, magnetron, auto |
| Contactmateriaal | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | Nikkelplating |
| Huisvesting | Koperlegering |
| Schelp van de connector | geanodiseerde zwarte |
|---|---|
| Werktemperatuur | -55℃ aan +125℃ |
| Grootte van de schelp | 08 |
| Reeks | Y50X |
| Aantal contacten | 10 |
| Contacttype | Krimp |
|---|---|
| Contact beëindigen | Goud |
| Productnaam | MIL-DTL-26482 Serie II |
| Standaardspanning | 500V |
| Grootte van de schelp | 14 |